Szybki Kontakt

Telefon:
724-598-144
E-mail:
robert@dj-roberto.pl

Losowe Zdjęcie

Tu grałem

Zapraszam do zapoznania się z listą wybranych lokali na Dolnym Śląsku, w których miałem przyjemność prowadzić imprezy jako DJ i prezenter:

Bielany Wrocławskie. – Hotel Bielany www.hotelbielany.com.pl
Bielany Wrocławskie – Hotel Orient Palace www.orientpalace.pl
Bystrzyca Górna – Pensjonat Chata nad Sztolnią www.chatanadsztolnia.pl
Dobrzykowice – Restauracja Za Szafą www.zaszafa.pl
Głogów – Restauracja Pasjonata pasjonata.weselnie.pl
Głogów – Restauracja Pod Starym Głogiem www.restauracja-ratusz.pl
Jedlina-Zdrój – Pensjonat Słowik www.pensjonatslowik.com.pl
Jelcz-Laskowice – Hotel – Restauracja Arkadia
Jelenia Góra – Restauracja Euforia www.club.euforia.jgora.pl
Kunice – Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Posejdon www.posejdon.hml.pttk.pl
Legnica – Hotel – Restauracja Majorka www.centrum-majorka.legnica.pl
Leśnica – Dom Weselny – Hotel Stara Garbarnia www.staragarbarnia.pl
Mazurowice – Zajazd Rozłogi
Mojęcice – Pałac www.palac-mojecice.pl
Pruszowice – Restauracja Cztery Stawy
Sobótka – Ślęża Pensjonat
Strzegom – Hotel i Restauracja Stragona www.stragona.com
Strzegom – Restauracja Pod Rumakiem
Strzegom – Restauracja U Bohuna
Strzegom – Restauracja Syrena
Środa Śląska – Dom Bankietowy Pod Winną Górą www.podwinnagora.pl
Świdnica – Hotel Pod Wierzbą www.hotelpodwierzba.pl
Świebodzice – Sala Metalowiec
Świebodzice – Pensjonat Galery
Wałbrzych – Hotel Maria www.hotelmaria.sirbud.pl
Wałbrzych – Hotel Camelot www.hotelcamelot.eu
Wilczyce – Pensjonat Pod Lasem www.sala-weselna-jarzebina.pl
Wrocław – Art Hotel www.arthotel.pl
Wrocław – Hotel Bacero www.hotelbacero.com.pl
Wrocław – Hotel Duet www.hotelduet.pl
Wrocław – Hotel Trio
Wrocław – Hotel Solo
Wrocław – Karczma Rzym www.karczmarzym.pl
Wrocław – Qubus Hotel www.qubushotel.com
Wrocław – Restauracja Agawa www.restauracja-wroclaw.pl
Wrocław – Restauracja Galicja www.restauracjagalicja.pl
Wrocław – Restauracja Karczma Polska www.karczma-polska.com.pl
Wrocław – Restauracja Orbita www.restauracjaorbita.pl
Wrocław – Sala Weselna Balkon www.balkon.com.pl
Wrocław – Stara Garbarnia Banquet Park www.staragarbarnia.pl
Wrocław Psary – Hotel Wena www.hotelwena.com.pl
Zawonia – Gospoda Pod Kogutem www.domweselnyzawonia.pl
Żarów – Restauracja Żar-Med